ÖZKAN APAYDIN BİYOGRAFİ

1979 yılında Ankara'da doğdu. 5-6 yaşlarında darbuka çalarak başladığı müzik hayatına 11 yaşında bağlamayı ekleyerek devam etti. 1999 yılında Abant İzzet Baysal Üniversitesi müzik öğretmenliği bölümüne girmeye hak kazandı.
2003 yılında mezun oldu. 2006 yılında Ankara Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Güzel Sanatlar Eğitimi bölümünde tezli yüksek lisans programına girmeye hak kazandı.
2005 yılında Özel bir okulun lise ve diğer kademelerinde müzik öğretmenliği görevini yürüttü. 2015 yılında Ankara Üniversitesi Dinî Mûsikî bölümünde doktora programına girmeye hak kazandı.
Onursal kurucumuz olan Özkan APAYDIN
Keman, Piyano, Bağlama, Ritim, Şan & Solfej, Ud, Yetenek Sınavlarına Hazırlık kurslarında eğitim vermektedir.

DOĞAN CAN KOYULHİSAR BİYOGRAFİ

13 Ekim 1990 Istanbul doğumlu olan  Doğan Can Koyulhisar , müzik hayatına küçük yaşlarda başlamış olup , babasının da müzisyen olmasıyla birlikte ilk nota eğitimine babasıyla başlamıştır . Ilerleyen zamanlarda gitar eğitimine başlayan Doğan Can Koyulhisar kendi başına gitar çalmasını öğrenip meslek hayatına adımını atmıştır . Ilk özel dersini 16 yaşında gerçekleştirdi ve devam eden süre içerisinde bir çok öğrencisiyle çalışmıştır . 2010 yılında Ankara Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Opera bölümüne girmeye hak kazanmıştır ve  solfej , armoni ve form derslerini Yrd.Dç.Dr.  Mert Karabey ‘den almıştır. Piyano dersini Özlem Özdemir , Ceren Topuz Uğuz ve Cihan Ceylan’dan aldı. Şan eğitimini Türkiye ve Avrupa’da bilinen Erdem Baydar’dan almıştır. Öğrenimi süresi boyunca özel piyano , gitar , armoni ve şan dersleri vermiş olup , ders vermeye halen devam etmektedir.

GÖKMEN BAHÇESULAR BİYOGRAFİ

1978 K.maraş doğumluyum liseden sonra hayatımı müziğe adadım,yaklaşık 22 senedir kendi grubumla çalıp söylüyorum,MESAM ın besteci, söz yazarı, aranjör,yorumcu ünvanları ile üye sanatçısıyım.

TOP